Hör av dig till oss

Ring eller mejla

0372-78 00 20 
info@cil.se 

Lokalbokning

0372-78 00 27
garvet@cil.se 

Adress

CIL, Centrum för Informationslogistik
Stationsgatan 2, Garvaren
341 60 Ljungby

Följ oss


Visa Centrum för Informationslogistik på en större karta
Malin Erikson
Projekt SmeLand
Projekt Indigo
Produktionslyftet



Tel: 0372-78 00 24
malin@cil.se
Peter Caesar
Utbildningsledare Yrkeshögskola
Programansvarig International Sales & Marketing



Mobil: 072 594 17 44
peter@cil.se
Maria Holmén
VD


Tel: 0372-78 00 21
Mobil: 070 391 51 05
maria@cil.se

Cecilia Storm
Utbildningssamordnare




Tel: 0372-78 00 25
cecilia@cil.se
 Jan Hagfoss
Näringslivsansvarig




Mobil: 073 039 38 84
jan@cil.se
David Andersson 
Projekt SmeLand
Projekt Indigo




Tel: 070 878 82 39
david@cil.se
Kontakta oss
Har du frågor om våra utbildningar eller något annat,
välkommen att höra av dig!
Ring eller maila
info@cil.se eller 0372-78 00 20

Lokalbokning och reception
garvet@cil.se eller 0372-78 00 27
Följ oss
CIL, Centrum för Informationslogistik
Stationsgatan 2, Garvaren
341 60 Ljungby
Karta