Hör av dig till oss

Ring eller mejla

0372-78 00 20 
info@cil.se 

Lokalbokning

0372-78 00 27
garvet@cil.se 

Adress

CIL, Centrum för Informationslogistik
Stationsgatan 2, Garvaren
341 60 Ljungby

Följ oss


Visa Centrum för Informationslogistik på en större karta
Malin Erikson
Coach Produktionslyftet
Regionsamordnare Produktionslyftet
Projekt SmeLand
Projekt Indigo

0372-78 00 24
malin@cil.se
Peter Caesar
Utbildningsledare Yrkeshögskola
Programansvarig International Sales & Marketing



072-594 17 44
peter@cil.se
Maria Holmén
VD




0372-78 00 21
070-391 51 05
maria@cil.se

Cecilia Storm
Utbildningssamordnare




0372-78 00 25
cecilia@cil.se
Tony Ståhl
Industri Coach 
Projekt SmeLand
Projekt Robotlyftet

070-542 09 50
tony@cil.se
 Jan Hagfoss
Näringslivsansvarig




073-039 38 84
jan@cil.se
David Andersson
Projekt SmeLand
Projekt Indigo





070-878 82 39
david@cil.se

Kontakta oss
Har du frågor om våra utbildningar eller något annat,
välkommen att höra av dig!
Ring eller maila
info@cil.se eller 0372-78 00 20

Lokalbokning och reception
garvet@cil.se eller 0372-78 00 27
Följ oss
CIL, Centrum för Informationslogistik
Stationsgatan 2, Garvaren
341 60 Ljungby
Karta